KONST / Litografier / Färglitografi 15328254
nr 1532 8254
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
-84, Blommor. Färglitografi, bildmått: 39x53 cm, yttermått inklusive ram: 52x72 cm. Signerad
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 3 april 2023
kl 20:38:30
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås